Gildehaus Bentheim (LPO), 24.06.2017
Preis: Naber GmbH, Nordhorn
|
Juryleden |
Heiner Messing Anke Richter |
01 Gildehaus Bentheim II
1
GER
Britta Schulte Westenberg
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
039
01 Gildehaus Bentheim II
2
GER
Jule Feldhaus
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
056
01 Gildehaus Bentheim II
3
GER
Pia Kerkhoff
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
005
01 Gildehaus Bentheim II
4
GER
Alea Hartmann
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
003
02 Gildehaus Bentheim I
5
GER
Jana Spalink
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
132
02 Gildehaus Bentheim I
6
GER
Leonie Tangenberg
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
215
02 Gildehaus Bentheim I
7
GER
Emma Klaaßen
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
140
02 Gildehaus Bentheim I
8
GER
Alissa Deters
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
035
03 Team ML
9
GER
Anna-Sophie Brinkel
RUFV Spelle u. Umgebung e.V.
RUFV Spelle u. Umgebung e.V.
156
03 Team ML
10
GER
Vanessa Niehues
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
099
03 Team ML
11
GER
Inga Lindebaum
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
019
04 RV Isterberg
12
GER
Saskia Altemeyer
ZRUFV Salzbergen e.V.
ZRUFV Salzbergen e.V.
136
04 RV Isterberg
13
GER
Jana Weinberg
RUFV Isterberg e.V.
RUFV Isterberg e.V.
007
04 RV Isterberg
14
GER
Nadine Tibbe
ZRUFV Salzbergen e.V.
ZRUFV Salzbergen e.V.
073
04 RV Isterberg
15
GER
Lisa Steenweg
RUFV Isterberg e.V.
RUFV Isterberg e.V.
051
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.