Reit- und Springturnier Bremke
Geldpreis d. Einrichtungen Helten, Göttingen
|
Juryleden |
Antje Jünemann Katharina Gausmann - AB |
01 Nur vorne gibtïs Geld
1
GER
Donja Gotthardt
RV St. Georg Nesselröden e. V.
RV St. Georg Nesselröden e. V.
246
Skarlett 47
S / Hann / B / 2012 / Stolzenberg / Escudo I / E: Gotthardt,Donja / F: Scholle,Hans-Günther
Details
S / Hann / B / 2012 / Stolzenberg / Escudo I / E: Gotthardt,Donja / F: Scholle,Hans-Günther
01 Nur vorne gibtïs Geld
2
GER
Nadine Friedrich
RV St. Georg Nesselröden e. V.
RV St. Georg Nesselröden e. V.
115
Diego Maradona 2
W / Old / F / 2007 / Dimaggio / Lefevre / E: Friedrich,Nadine / F: Staufenbiel,Thomas
Details
W / Old / F / 2007 / Dimaggio / Lefevre / E: Friedrich,Nadine / F: Staufenbiel,Thomas
01 Nur vorne gibtïs Geld
3
GER
Melina Arlt
RV St. Georg Nesselröden e. V.
RV St. Georg Nesselröden e. V.
305
Carlson 139
W / Hann / Db / 2012 / Count Grannus / Lacantus / E: Borchard,Heinrich / F: Borchard,Heinrich
Details
W / Hann / Db / 2012 / Count Grannus / Lacantus / E: Borchard,Heinrich / F: Borchard,Heinrich
01 Nur vorne gibtïs Geld
4
GER
Vicky Friedrichs
RV St. Georg Nesselröden e. V.
RV St. Georg Nesselröden e. V.
106
Darica F
S / Hann / F / 2008 / Dacaprio / Raphael / E: Friedrichs,Torsten / F: Friedrichs,Torsten
Details
S / Hann / F / 2008 / Dacaprio / Raphael / E: Friedrichs,Torsten / F: Friedrichs,Torsten
02
5
GER
Luisa Schiweck
RG Bremke e. v.
RG Bremke e. v.
018
Balisto 50
W / Hann / B / 2011 / Balou du Rouet / Fighting Alpha / E: Schiweck,Luisa / F: Schiweck,Luisa
Details
W / Hann / B / 2011 / Balou du Rouet / Fighting Alpha / E: Schiweck,Luisa / F: Schiweck,Luisa
02
6
GER
Jennifer Baete
RG Bremke e. v.
RG Bremke e. v.
172
02
7
GER
Hilke Wohlgemuth
RG Bremke e. v.
RG Bremke e. v.
256
Stakkatzio
H / Hann / F / 2012 / Stolzenberg / Condor M / E: Wohlgemuth,Hilke / F: Wohlgemuth,Hilke
Details
H / Hann / F / 2012 / Stolzenberg / Condor M / E: Wohlgemuth,Hilke / F: Wohlgemuth,Hilke
02
8
GER
Alina-Sophia Demoulin
RG Bremke e. v.
RG Bremke e. v.
017
Baja-Zardina
S / Holst / RkaSc / 2009 / Jaquino / Calato / E: Demoulin,Sabrina / F: Busse,Werner
Details
S / Holst / RkaSc / 2009 / Jaquino / Calato / E: Demoulin,Sabrina / F: Busse,Werner
03 Frstenw„lder C-Team
9
GER
Anna-Lena Töppel
RFV Fürstenwald e.V.
RFV Fürstenwald e.V.
075
Charming Conello K
W / OS / Db / 2012 / Conello / Chasseur II / E: Töppel,Anna-Lena / F: Kannegießer, Frank u.Susanne,
Details
W / OS / Db / 2012 / Conello / Chasseur II / E: Töppel,Anna-Lena / F: Kannegießer, Frank u.Susanne,
03 Frstenw„lder C-Team
10
GER
Larissa Kaul
RFV Fürstenwald e.V.
RFV Fürstenwald e.V.
069
Cayenne K
W / Hann / Schi / 2008 / Champion For Pleasure / Corofino I / E: Kaul,Larissa / F: Klapsing,Dr. Heribert
Details
W / Hann / Schi / 2008 / Champion For Pleasure / Corofino I / E: Kaul,Larissa / F: Klapsing,Dr. Heribert
03 Frstenw„lder C-Team
11
GER
Johanna Giese
RFV Fürstenwald e.V.
RFV Fürstenwald e.V.
056
Captain Cracker 2
W / Holst / Schi / 2011 / Corrado I / Cambridge / E: Heise,Gerhard / F: ZG Hamdorf, Helmut u.Jutta,
Details
W / Holst / Schi / 2011 / Corrado I / Cambridge / E: Heise,Gerhard / F: ZG Hamdorf, Helmut u.Jutta,
03 Frstenw„lder C-Team
12
GER
Andreas Nagel
RFV Fürstenwald e.V.
RFV Fürstenwald e.V.
052
Candy 754
S / Dt.Pf / B / 2009 / Century / Contendro I / E: Nagel,Andreas / F: Reulen,Wolfgang
Details
S / Dt.Pf / B / 2009 / Century / Contendro I / E: Nagel,Andreas / F: Reulen,Wolfgang
04 MIX
13
GER
Rolf Rümenapf
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
102
Costas 2
H / Hann / B / 2001 / Chasseur I / Drosselklang I / E: Rumenapf,Rolf / F: Heyer,Heike
Details
H / Hann / B / 2001 / Chasseur I / Drosselklang I / E: Rumenapf,Rolf / F: Heyer,Heike
04 MIX
14
GER
Mario Fieker
RFV Kleinbodungen e.V.
RFV Kleinbodungen e.V.
271
Viva la Vida 20
S / DSP / B / 2009 / Quistallo II / Lancier BEL / E: Fieker,Mario / F: Fieker,Mario
Details
S / DSP / B / 2009 / Quistallo II / Lancier BEL / E: Fieker,Mario / F: Fieker,Mario
04 MIX
15
GER
Hilke Wohlgemuth
RG Bremke e. v.
RG Bremke e. v.
078
Chevalin
S / Westf / B / 2012 / Comme il faut / FAN Holland (ex Holland) / E: Sobottka,Mareike / F: Nixdorf,Renate
Details
S / Westf / B / 2012 / Comme il faut / FAN Holland (ex Holland) / E: Sobottka,Mareike / F: Nixdorf,Renate
04 MIX
16
GER
Stefanie Senft
RV Wingerode e.V.
RV Wingerode e.V.
058
Caretina 48
S / Holst / Db / 2010 / Corrado I / Caretino / E: Maulhardt,Karl / F: Petersen,Claus-Heinrich
Details
S / Holst / Db / 2010 / Corrado I / Caretino / E: Maulhardt,Karl / F: Petersen,Claus-Heinrich
05 Resterampe
17
GER
Nadine Apel
RFV Sangerhausen u.Umg. e.V.
RFV Sangerhausen u.Umg. e.V.
027
05 Resterampe
18
GER
Lea Borchard
RV St. Georg Nesselröden e. V.
RV St. Georg Nesselröden e. V.
267
Victoria's Secret 13
S / OS / Df / 2011 / Vingino / Guidam (de Dartay) / E: Borchard,Lea / F: Goossen,Henry
Details
S / OS / Df / 2011 / Vingino / Guidam (de Dartay) / E: Borchard,Lea / F: Goossen,Henry
05 Resterampe
19
GER
Anna-Lena Weber
RC Nesselröder Warte e.V.
RC Nesselröder Warte e.V.
013
Aphrodite 118
S / Dt.Pf / Schi / 2006 / Anaxagoras / Crazy Cocktail / E: Weber,Anna-Lena / F: Bormann,Heinrich
Details
S / Dt.Pf / Schi / 2006 / Anaxagoras / Crazy Cocktail / E: Weber,Anna-Lena / F: Bormann,Heinrich
05 Resterampe
20
GER
Anja Mecke
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
Duderstädter Rcl. 78 e.V.
131
Fallin Friend
W / Hann / B / 2002 / Fabriano / Graphit / E: Mecke,Hubert / F: ZG Knees u.Müller,
Details
W / Hann / B / 2002 / Fabriano / Graphit / E: Mecke,Hubert / F: ZG Knees u.Müller,
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.